Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2009-12-08 14:42:27

Sylwester w Malborku

2009-12-31 Miejski Dom Kultury w Malborku, Malbork

Burmistrz Miasta Malborka oraz Miejski Dom Kultury serdecznie zapraszają na Sylwestra 2009/2010. Impreza odbędzie się na scenie plenerowej przy ul. Kościuszki –...

Cena biletu: brak informacji

Burmistrz Miasta Malborka oraz Miejski Dom Kultury serdecznie zapraszają na Sylwestra 2009/2010. Impreza odbędzie się na scenie plenerowej przy ul. Kościuszki – deptak miejski.

Wszyscy mieszkańcy miasta, którzy zdecydują się spędzić Sylwestra z nami na pewno nie będą żałować. Podczas imprezy wystąpi jeden z najbardziej znanych i lubianych Dj’ów w Polsce – DJ Adamus! W trakcie imprezy nie zabraknie zwyczajowych życzeń Burmistrza Miasta Andrzeja Rychłowskiego oraz pokazu sztucznych ogni.

Program Sylwestra:

Godz. 22.15 DJ Adamus

Godz. 00.00 Życzenia noworoczne Burmistrza Miasta Malborka

i pokaz sztucznych ogni

Godz. 00.10 DJ Adamus

DJ ADAMUS - aka WET FINGERS (z MAFIA MIKE) aka AUTOMATOR.

DJ, producent, kompozytor i dziennikarz. Od 2000 roku coraz aktywniejszy na polskiej scenie klubowej, imprezy jako dj Adamus oraz jako Pozytywka Sound System, na terenie całego kraju i za granicą.

Od lat związany ze scena klubowa, jako dj grał z największymi dj'ami m.in. CARL COX, TIMO MAAS, ARTFUL DODGER. W Sound Systemie współpracował m.in. z wokalistkami - Azja, Novika, Nuno i instrumentalistami oraz innymi DJ'ami. Współpracował także z Michałem Urbaniakiem oraz Januszem Stokłosą przy muzyce do musicalu Romeo i Julia. Jako producent współpracował z Futrem, Noviką, MYSLOVITZ, czy z Moniką Brodką.

Od 2001 komponuje muzykę do polskich offowych filmów i teatru m.in. dla Wrocławskiego Teatru K2 - przedstawienie “MC Mayak’, film “Arche” w reż. Grzegorza Auguścika.

Szerokiej publiczności znany jest z programu Kuba Wojewódzki Show, w którym zajmuje się oprawą muzyczną.

Prowadzi program z muzyką klubową w Radio Planeta. Ma własny klub Lemoniada we Wrocławiu., jest też współzałożycielem 001 Records.

Informacja pochodzi z materiałów internetowych.

Strona artysty: http://www.myspace.com/djadamus

Miejsce wydarzenia

Logo: Miejski Dom Kultury w Malborku

Miejski Dom Kultury w Malborku

Pl. Słowiański 18
82-200 Malbork

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus