Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Pod patronatem serwisu Gdzieco.pl (zobacz wszystkie).
Dodano: 2012-03-12 10:05:35

GD Dance Show 2012 Grand Prix Polski

2012-03-31 — 2012-04-01 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łazach, Łazy (powiat piaseczyński)

Firma PRO-DANCE wraz ze Studiem Tańca CORTE TOP DANCE oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury, przy współudziale Wójta, Rady oraz Urzędu Gminy Lesznowola i Zespołem Obsługi Placówek Oświatowych...

Cena biletu: brak informacji

Firma PRO-DANCE wraz ze Studiem Tańca CORTE TOP DANCE oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury, przy współudziale Wójta, Rady oraz Urzędu Gminy Lesznowola i Zespołem Obsługi Placówek Oświatowych w Lesznowoli jest organizatorem wielkiej ogólnopolskiej imprezy sportowej, która odbędzie się 31 marca i 1 kwietnia 2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Łazach, przy ulicy Ks. H. Słojewskiego 1 w Gminie Lesznowola. Wydarzeniem tym będzie:
GD DANCE SHOW 2012
GRAND PRIX POLSKI
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola.

Ta wysokiej rangi impreza sportowa zgromadzi przeszło 300 par tanecznych z całej Polski, które będą rywalizować w 31 kategoriach
tanecznych. Zobaczymy tu pary taneczne w bardzo dużej rozpiętości wiekowej: od kategorii 8 - 9 lat, po kategorię powyżej 15 lat, zarówno w początkujących klasach tanecznych jak i w najwyższej klasie S. Z uwagi na rangę turnieju jest on organizowany na bardzo wysokim poziomie: profesjonalny, rozkładany parkiet taneczny, atrakcyjna oprawa świetlna firmy GRODA, doskonała oprawa muzyczna. Sobotnią Galę Wieczorną poprowadzi Iwona Pavlović.
Turniej ten będzie wielkim wydarzeniem sportowym, a dla wielu osób będzie to też wyjątkowe przeżycie kulturalne jako, że w tej dyscyplinie łączy się rywalizacja sportowa z pięknem tańca, muzyki i strojów. Taniec towarzyski pozwala wielu młodym ludziom nie tylko na uprawianie sportu, ale również na podniesienie kultury osobistej, przeżycie doznania piękna muzyki, poznania starych, dobrych obyczajów. W popularyzacji tych wartości wielką rangę odgrywają turnieje tańca towarzyskiego, które zawsze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności.
Należy tu podkreślić duży wkład sponsorów-mecenasów, bez których ta wyjątkowa impreza nie mogłaby się odbyć. Szczególne podziękowania należą się firmie GD Poland Investments i firmie EACC Investments oraz Urzędowi Gminy Lesznowola, a podległe mu jednostki wykazały się nie tylko zaangażowaniem organizacyjnym ale również finansowym.
Na turniej zapraszają:
Pani Maria Jolanta Batycka-Wąsik – Wójt Gminy Lesznowola,
Kierownik Organizacyjny Turnieju Joanna Karpińska i Zastępca Kierownika Turnieju Andrzej Iwanicki z firmy PRO-DANCE Nowa Iwiczna.
Kierownik Artystyczny Turnieju Beata Koprowska-Grzejszczak – CORTE TOP DANCE Warszawa.
Rezerwacja biletów wstępu i miejsc przy stolikach wokół parkietu pod adresem:
pro-dance@poczta.neostrada.pl i tel. 604 225 184
Szczegóły Turnieju na stronie internetowej pod adresem: www.gddanceshow.pl

Miejsce wydarzenia

Logo: Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łazach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łazach

ks. H. Słojewskiego 1
Łazy
05-552 Wólka Kosowska

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus