Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Pod patronatem serwisu Gdzieco.pl (zobacz wszystkie).
Dodano: 2011-01-14 19:59:24

Jazzpospolita "Almost Splendid Tour 2011"

2011-01-16 Jazzownia Liberalna, Warszawa

JAZZPOSPOLITA - jednen z najszerzej komentowanych debiutów na polskiej scenie muzyki improwizowanej rusza w trasę koncertową "ALMOST SPLENDID TOUR 2011" promującą ich...

Cena biletu: brak informacji

JAZZPOSPOLITA - jednen z najszerzej komentowanych debiutów na polskiej scenie muzyki improwizowanej rusza w trasę koncertową "ALMOST SPLENDID TOUR 2011" promującą ich debiutancki album. Sprawdź czy zagrają w Twoim mieście!

Czterech muzyków, osiem instrumentów, niezliczone źródła inspiracji i efekt w postaci żywiołowego kwartetu grającego muzykę z nienazwanej szuflady. Nu-Jazz ? Post-Rock ? Trip-jazz ? Avant-Pop ? Jazzpospolita z szacunkiem dla kanonu, ale i śmiałością w wykraczaniu poza gatunkowe wzorce, bezkompromisowo kieruje się w nieznane, łącząc i deformując to, co absorbuje jej członków. Azymutem jest eklektyzm.

wietna pozycja i dla wielbicieli rodzimego nu jazzu, i dla rozglądających się za czymś bardziej ambitnym fanów niazależnego rocka"
GAZETA WYBORCZA

"To nowa siła na naszej scenie, a debiutancki album Almost Splendid trzeba koniecznie sprawdzić"
MACHINA

"I znów strzał w dziesiątkę ! Oto kolejna godna uwagi propozycja z kręgu jazzu, rocka i elektroniki w katalogu poznańskiej oficyny Ampersand"
KMAG

"W tej konwencji tak sprawnie i naturalnie dotychczas nikt w Polsce nie grał"
POPUPMUSIC.PL

Miejsce wydarzenia

Logo:

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus